Home | Bojkot Racing - Charity Race

2021-11-28 20:10
League duration
2021-11-10 12:00 - 2021-11-30 12:00
Game Picture League Picture

Bojkot Racing

Gra: Assetto Corsa Competizione

DLC:

 • nie wymagane

Uczestnictwo: Otwarte, każdy może się zapisać w dowolnym czasie, pod warunkiem wpłaty minimum 5zł na cel charytatywny.

Samochód: Emil Frey Jaguar G3

Malowania: Kierowcy mogą skorzystać z udostępnionych malowań przygotowanych na wydarzenie (w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru), lub stworzyć własne malowanie do samochodu. W przypadku tworzenia własnego malowania musi posiadać ono logo Bojkot, logo Simrace oraz grafikę kociej łapy zgodnie ze wzorem podanym tutaj (sponsors.psd oraz decals.psd dodane w celu ułatwienia stworzenia własnego malowania). Wszyscy kierowcy muszą załadować swoje malowania poprzez stronę esport.simrace.pl w sekcji profilu kierowcy na danym sezonie. Możliwość załadowania malowania odblokowuje się po wpłacie dotacji na daną ligę w wysokości min. 5 zł (patrz dotacje poniżej). Spakowany zipem plik z własnym malowaniem nie może przekraczać 10MB, polecamy tworzyć pliki decals.png i sponsors.png w formacie PNG-24 oraz rozdzielczości 2048x2048. Paczki muszą posiadać nowe pliki DDS wewnątrz folderu z malowaniem.

Dotacje: Uczestnictwo w wydarzeniu wiąże się z koniecznością wpłacenia dotacji min. 5 zł. Wszystkie wpłaty przekazane zostaną Fundacji Bojkot.

 • 5 zł: możliwość udziału w wydarzeniu oraz wgrania własnego malowania, które będzie widoczne na transmisjach z wyścigów oraz u innych kierowców (jeśli je sobie ściągną),
 • 10 zł: własne malowanie oraz możliwość tworzenia lub dołączania do zespołu,
 • 30 zł: to co powyżej, wyróżnienie na stronie.

Przypominamy, że wszelkie dotacje przekazane zostaną na cele charytatywne i zachęcamy do wpłacenia więcej, niż minimalna kwota uczestnictwa w wydarzeniu - kierowca, który przekaże najwyższą kwotę zostanie nagrodzony personalizowaną koszulką z wydarzenia (w przypadku gdy kilka dotacji będzie na identycznym poziomie decyduje miejsce kierowcy w klasyfikacji generalnej). Darczyńcy, którzy wpłacą min. 30 zł zostaną wyróżnieni na stronie wyników specjalnym kolorem, a także na streamie. Swoje imię i nazwisko lub ksywkę możecie wpisać w polu “Wiadomość”.

Dotacje należy wpłacać poprzez stronę https://tipo.live/p/simracepl podając w polu "Twój nick" 17 znakowy Steam ID 64. Znajdziesz go w swoim profilu wchodząc na link https://esport.simrace.pl/user.  To bardzo ważne abyśmy mogli powiązać wpłatę z Twoim profilem kierowcy. Musisz też wybrać cel wpłaty abyśmy powiązali to z ligą. Jeśli tego nie zrobisz prawidłowo, nie odblokują się dodatkowe możliwości, a my nie będziemy w stanie przesunąć tej płatności więc przyłóż się do tego.

Istnieje też możliwość wpłaty na “Utrzymanie / Development” więc jeśli podoba się Wam to co robimy i chcecie aby strona rozwijała się dalej to można również tam wpłacić ale uwaga: nie zostanie to zaliczone do żadnej ligi i nie odblokuje Wam możliwości w żadnej lidze więc jeśli chcecie zrobić większą wpłatę ale przy tej okazji odblokować też malowania i teamy to lepiej zrobić wpłatę na konkretną ligę.

Nagrody: Przewidziane są dwie nagrody w wydarzeniu: personalizowana koszulka dla zwycięzcy w klasyfikacji generalnej oraz personalizowana koszulka dla kierowcy, który przekaże najwyższą kwotę w dotacji.

Prekwalifikacje: Przed wydarzeniem zostanie uruchomiony serwer prekwalifikacji aby przypisać kierowców do właściwych serwerów bazując na ich czasach okrążeń.

Weekend wyścigowy:

 • Trening: 60 min.
 • Kwalifikacje: 15 min.
 • Wyścig 1: 30 min.
 • Przerwa techniczna: 10 min.
 • Trening: 10 min.
 • Wyścig 2: 40 min., pozycje startowe jak wyniki wyścigu 1 z odwróconymi pozycjami dla pierwszej 10.

Warunki na torze: 

 • Prekwalifikacje odbywają się w stałych warunkach pogodowych.
 • Kwalifikacje i wyścigi odbywają się w losowych warunkach pogodowych symulowanych przez Assetto Corsa Competizione. Wstępne ustawienia symulacji takie jak poziom chmur, losowość, temperatura otoczenia oraz godziny rozpoczęcia sesji i mnożnik czasu zostaną podane przez organizatora nie później niż 3 dni przed wydarzeniem.

Pojemność gridu: W zależności od zainteresowania. W przypadku gdy na starcie pojawi się nie więcej niż 50 kierowców, zostaną oni przypisani do jednego serwera. W przypadku gdy na starcie pojawi się 51 lub więcej kierowców, do pierwszego serwera (PRO) będzie przypisane 36 najszybszych kierowców, kolejne serwery będą udostępnione dla reszty stawki. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany tej wielkości w zależności od zainteresowania.

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie. Jeśli masz pytania lub są jakieś niejasności, napisz do nas na forum lub Discordzie.